Özgür Adem Işıklı Özgür Adem Işıklı Software Developer Resume About

Software Developer

Sakarya Teknokent Ödülleri

Geçtiğimiz günlerde Ahir Ar-Ge Danışmanlık A.Ş. olarak bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz Sakarya Teknokent tarafından, teknokent firmalarının birbirlerini daha iyi tanımlaları amacıyla bir kahve etkinliği düzenlendi. Bizde Ahir Ar-Ge Danışmanlık. A.Ş. olarak bu etkinlikte yer aldık.

Gerçekleştirilen etkinlikte Sakarya Teknokent yönetimi KOSGEB ya da TÜBİTAK gibi kurumlardan destek alarak Ar-Ge projesi gerçekleştiren kurumlara bir Teşekkür Belgesi takdim etti. Ben de şirketimiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Bilimsel Etkinlik Yönetim Otomasyonu için teşekkür belgesini teslim aldım.

Teşekkür Belgesi Takdimi

Yazılım kariyerim boyunca geliştirdiğim bir ürün için aldığım ilk teşekkür olması açısından, bu ödülün yeri oldukça özel. Umarım geç kaldığım bir başarı olarak gördüğüm bu lütufu daha nice kez yaşar ve sadece KOSGEB ya da TÜBİTAK gibi devlet destekli projelerde değil, doğrudan yalın girişimlerde de başarıya ulaşabiliriz.

Son kez; katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

What About Comments?

I do not use any comment system such as Disqus because of user's privacy. If you want to discuss something about this post, you may open an issue on the repo.

You may check what is the problem with Disqus;